Page Image

Meie Koolist - Õpetajad

Saage tuttavaks meie õpetajatega:

Foto kirjeldus ei ole saadaval.

Galina Viskar - klaveri-, karmoška- ja ansambliõpetaja.

Galina on meie kooli kõige staažikam õpetaja, kes on töötanud muusikakoolis kooli loomisest, 1997 aastast alates. Pikkade aastate jooksul on ta lisaks muusikaloo õpetamisele tegelenud altiivselt ja edukalt karmoškamängijate koolitamisega. Tema juures on aastate vältel õppinud nii noori kui ka täiskasvanud õppureid. Koos ansambliga Karmona on õp. Galina rõõmustanud meid oma pillimänguga paljudel kogukonna sündmustel. Muusikakoolis on ta algust teinud uue karmoškaansambliga.

Foto kirjeldus ei ole saadaval.

Elo Toom - klaveri-, karmoška-, ukulele- ja ansambliõpetaja, kes on meie koolis töötanud 22 aastat. Käesoleval õppeaastal valmistab Elo ette pilliklubi mängijaid konkureerimaks Noorte Laulu- ja Tantsupeo raames toimuvale Rahvamuusikapeole. Suurel peol on pilliklubi käinud Elo juhendamisel eelnevalt kahel korral. Elo on energiline, järjekindel ja sütitav õpetaja, kes leiab alati toimivad õppemeetodid oma õpilaste jaoks.

Foto kirjeldus ei ole saadaval.

Meeli Härmson – väikekandle-, klaveri-, eelklassi- ja solfedžoõpetaja, kes on töötanud koolis 24 aastat. Meeli on juhendanud koos Eloga aastaid pilliklubi ja  käinud lastega Tallinnas Rahvamuusikapeol. Lisaks sellele on ta aktiivselt osalenud oma väikekandle õpilastega üleriigilistel kandlefestivalidel, maakonna ja kogukonna sündmustel. Meeli on eelklassi õpetajana oskuslikult suunanud kõige nooremaid edasistele õpingutele ja saavutab lastega usaldusliku kontakti.

Einike Vassel – Meremäe filiaali laste ja täiskasvanute pilliõpetaja, kes töötab meie koolis viiendat õppeaastat. Einike õpetab viiulit, klaverit, väikekannelt, karmoškat, ukulelet ja on ansambliõpetaja. Einike armastab lastega ka suviti kokku saada ja pilli mängida ning oli 2022 aasta veebruaris meie talvise pillilaagri eestvedajaks.

Edvin Vendt – akordioni- ja karmoškaõpetaja, kes on meie koolis töötanud 20 aastat. Edvin ei peleta kedagi pilli juurest eemale, vaid otse vastupidi – tihti on poisid tunnis pikemaltki, kui tunniplaanis ette nähtud. 2014. aastal valmis CD „Me armastame akordionit“, kus Edvin esitab lemmikmuusikat koos oma õpilastega. Peale plaadi ilmumist mängitakse meie koolis neid lugusid tänaseni.

Kait Tamra – viiuli-, kitarri- ja ansambliõpetaja, kes on töötanud muusikakoolis 9 aastat. Kait leiab lastele jõukohase ja meeldiva repertuaari, musitseerib alati ka ise koos õpilastega ja vahel laulab ka. Selle üle oleme me alati rõõmsad, sest Kait on üle riigi tuntud helilooja ja artist. Käesoleval õppeaastal juhendab Kait koos Eloga pilliklubi.

Martin John Leamon - kitarri- ja ukuleleõpetaja Mikitamäe filiaalis ja Värskas, töötanud meie koolis 6 aastat. Martin on saavutanud lastega hea kontakti, õpib aktiivselt eesti keelt ja armastab pärimusmuusikat, kuid ei kohku ära ka Metallica lugude mängimisel. Martin on väga rahumeelne ja kannatlik, keegi pole koolis teda vihase ja pahurana näinud.

Võib olla mustvalge pilt järgmisest: 1 isik

Peeter Pai - kitarri- ja ukuleleõpetaja Meremäe filiaalis, kes töötab meil viiendat õppeaastat. Peetri õpilased on veebikontsertidel üles näidanud kindlameelsust ja head esinemisoskust. Peeter on pikkade kogemustega pedagoog ja muusik, kelle mitmekülgsed teadmised ja lai silmaring tulevad kasuks ka pilliõppes.

Epifolium viib XXI sajandist minevikku

Iisak Sulev Andreller – basskitarri ja kitarriõpetaja, kes tuli peale 5-aastast pausi tagasi kooli. Iisak mängib Nedsaja küla bändis ja kindlasti nakatab ta ansamblipisikuga ka meie õpilasi.

Tiina Kadarpik – klaveri-, laulu- ja solfedžoõpetaja alates 1997. aastast.